مشاهده سایت تکثیر چوئبده با Google earth

می شه گفت مجتمع تکثیر میگو چوئبده تنها سایتیه در کشور که درکنار آب شور ،به آب شیرین دائمی هم دسترسی داره.از این نظر فقط مرکز تکثیر حلّه این شرایط رو داشت که نمی دونم الان فعال هست یا خیر و آیا مشکل سیستم پمپاژش از رود حله مرتفع شد یا نه.

اما آب شورمجتمع تکثیر میگو چوئبده آبادان،از خور کویرین تأمین می شه که توسط کانالی به طول 6کیلومتر و نیم ،تا مراکز تکثیر هدایت می شه:

مراکز 9 گانه تکثیر (که البته به لحاظ پیشرفت فیزیکی تنها 7 کارگاه بطور 100 درصد تکمیل شده ،یکی تا 85 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و یکی دیگه که قطعه 6 متعلق به اتحادیه است کمتر از 35 درصد)آب شیرین مصرفی رو توسط پمپ و لوله پلی اتیلن  از رودخانه بهمنشیر تأمین می کنند.

/ 1 نظر / 30 بازدید
abbas

سلام دوست من در صورت تمایل متقابل برای تبادل لینک، شما در ابتدا فروشگاه ما را با نام " بالن آرزوها" و آدرس http://balonearezoha.sabaec.com/ لینک نموده و به ما توسط آدرس ایمیل Abbas17160@gmail.com خبر دهید تا در وبلاگ " دانش زنده" با آدرس http://livescience.persianblog.ir/ لینک شوید. لازم بذکر است که اینگونه تبادل لینک باعث می شود تا هر دولینک یک طرفه باشد و این باعث افزایش رنک هر دو وبلاگ خواهد شد.