قیمت ماهی سی باس در بازار اسپانیا ( ژانویه 2015)

منبع (FIS)

شاید ورود هوشمندانه به بازار آبزیان ، مهم تر از نفس حضور در این بازار باشد . در این رابطه با توجه به تنوع بسیار پائین گونه ای در آبزیان پرورشی موجود در کشور ، و با عنایت به اینکه در حال حاضر  گزینه نخست گونه آبزی جهت پرورش در قفس های دریایی ، ماهی سی باس می باشد ، بد نیست نگاهی به قیمت های این ماهی در بازار اسپانیا به عنوان یکی از بازارهای هدف این گونه در اروپا و جهان بیاندازیم .

به نظر می رسد نرخ های اعلام شده لزوم کنترل هزینه های تولید را بیش از پیش در این زمینه مؤکد می سازد و در صورت اتخاذ راهکاری مشابه با میگوی وانامی ( اگر این راهکار واقعا وجود داشته باشد) پرورش این ماهی می بایست با هدف ورود به بازار های هدف جدید یا بازار داخل صورت پذیرد در غیر این صورت هزینه های تولید را می بایست حداکثر در حد 55 درصد این نرخ نگاه داشت تا بتوان نام " کالای تجاری " بر آن نهاد.

/ 1 نظر / 152 بازدید
نمايشگاه هاست www.hostexhibition.com

با سلام به شما دوست عزيز : از سايت من ديدن کنيد براي شما يک پيشنهاد خوب دارم تبديل و بلاگ شما به سايت دائمي هاستينگ رايگان هديه ما به شما با من در تماس باشين يا هو اي دي host_iran هاست,هاست رايگان,هاستينگ,فروش هاست,خريد هاست,سرور مجازي,وي پي اس ---------------------------------------------------- يک سايت جديد براي اپلود فايل ها و عکس ها بدون محدوديت مي توانيد عضوش بشين و تا يک ترا بايت فضاي رايگان داشته با شيد تازه در ازاي دانلود هر فايلتون هم و يا معرفي زير گروه که عضو ويزه سايت شوند پول در بيارين و تا روزانه 20 دلار در امد داشته باشين .... براي دانلود از لينک هاتون لينک مستقيم تو وبلاگتون بزاريد و کلي امکانات ديگه دوست داشتين حتما به ما سر بزنيد updap.com با تشکر[گل] [گل]